grudnia 06, 2015

Produkty firmy Becla.

Mam przyjemność testowania wspaniałych ekologicznych suszonych warzyw , ziół  i owoców od firmy Becla. .
AWB to rodzinna firma, założona w 1993 roku przez Alinę i Wacława Beclów. Ich  przetwórnia i gospodarstwo mieści się w pięknej, podkarpackiej miejscowości Handzlówka, leżącej na skraju Hyżneńsko-Gwoźnickiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

1997 roku w gospodarstwie powstała mała suszarnia i od tego momentu rozpoczęła się Ich  przygoda z przetwórstwem. Doświadczenie zbierane przez 10 lat działalności zaowocowało oddaniem do użytku zakładu przetwórczego, produkującego susze owocowe, warzywne i ziołowe oraz herbatki smakowe, owocowe i owocowo-ziołowe, mieszanki owocowe i warzywne, a także produkty ekologiczne. Suszone są  metodą tradycyjną (gorącym powietrzem), zachowując maksimum walorów produktu.

W 2008 roku uzyskali  certyfikat na produkcję ekologiczną, a w zakładzie stosowany jest system bezpieczeństwa żywności HACCP oraz system identyfikacji produktu.

Stale powiększają  i udoskonalają bazę produkcyjną oraz poszerzają   asortyment wyrobów, niezmiennie kierując się mottem: „naturalnie naturalne” – czyli jak najbliżej natury.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do sklepu internetowego  http://sklep.becla.pl/.

 


5 komentarzy:

 1. Zajrzę na stronkę,widać ciekawe produkty;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajne produkty, zwłaszcza te suszone warzywa i owoce - uwielbiam takie pomidory kandyzowane :}

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna paczka, zapowiada się super testowanie

  OdpowiedzUsuń
 4. To prawda produkty fajne , polecam :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Gotuj i piecz z Joanną , Blogger